Lista aktualności Lista aktualności

VIII Bieg Leśnika już za nami!

Zawodnicy i pogoda dopisali. Dziękujemy za przybycie i gratulujemy zwycięzcom.

19.09.2020 r. odbył się VIII Bieg Leśnika organizowany przez Nadleśnictwo Skierniewice. W wydarzeniu uczestniczyło 93 zawodników (ustalony limit wynosił 100 osób). Od strony technicznej bieg był zabezpieczony przez firmę InesSport. Nadleśnictwo zagwarantowało obsługę medyczną oraz posiłek regeneracyjny (produkty „Dobre z Lasu” oraz dania wegańskie przygotowane przez Firmę „Leśna Łąka”). Trasę biegu oraz biuro zawodów oznaczali i zabezpieczali pracownicy nadleśnictwa.

Biuro zawodów zostało otwarte o godzinie 9:30. Zawodnicy dostarczali wydrukowane karty zgłoszeniowe,, na podstawie których każdy uczestnik biegu w biurze zawodów otrzymał chip do pomiaru czasu, pamiątkową koszulkę oraz komin wielofunkcyjny, a po dobiegnięciu do mety pamiątkowy medal, napój izotoniczny oraz paczkę z posiłkiem regeneracyjnym. Na laureatów biegu w kategoriach OPEN M i K oraz dla najmłodszego i najstarszego zawodnika czekały nagrody.
Stronę medialną VIII Biegu Leśnika zabezpieczał patron medialny - Głos Skierniewic i okolicy, który relacjonował przebieg imprezy.

Wydarzenie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez uczestników biegu. Nie brakowało słów uznania i zadowolenia. Pogoda również wyjątkowo dopisała. Już teraz zapraszamy na IX Bieg Leśnika, który miejmy nadzieję odbędzie się już bez ograniczeń sanitarnych we wrześniu przyszłego roku.

 

Fot. VIII Bieg Lesnika. Na trasie biegu.